O naší firmě – palivové dřevo Ostrava


Co nabízíme?

Nabízíme palivové dřevo vhodné na otop do kamen, kotlů na dřevo, ale také do krbů a krbových kamen. Samozřejmě můžete naše dřevo použít i na malý táborák u Vás na zahradě. Působíme v Ostravě, pro více informací o našich kontaktních informacích navštivte sekci kontakt.

Palivové dřevo Vám dovezeme do:

Antošovice, Bobrovníky, Bohuslavice, Bolatice, Bělá, Bártovice, Bohumín, Děhylov, Darkovičky, Darkovice, Hlučín, Hať, Hošťálkovice, Šilheřovice, Dolní Benešov, Kravaře, Kozmice, Ludgeřovice, Markvartovice, Píšť a další … Pro bližší informace o dodávce palivového dřeva nás kontaktujte.

Jaké dřevo máme?

Nabízíme různé druhy palivového dřeva – z listnatých stromů především dub, buk, habr, jasan, bříza nebo javor, z jehličnatých převážně smrk a částečně modřín a borovice. Jestliže máte bližší zájem, můžete si prohlédnout náš ceník dřevin.

Nevíte jak topit?

Palivové dřevo dodáváme štípané nebo špalkované. Pro optimální výhřevnost dřeva je dobré mít dřevo proschlé, tj. nejlépe 1 – 2 roky. Z tohoto důvodu doporučujeme dřevo u nás nakoupit již v létě, aby vám doma dobře proschlo. Pro více informací jak lépe topit dřevem, můžete navštívit sekci poradna.

 

pila-8585-hdtv-1080

© 2016 Drevokukucka.cz | Všechna práva vyhrazena