O naší firmě – palivové dřevo Ostrava


Co nabízíme?

Nabízíme palivové dřevo vhodné na otop do kamen, kotlů na dřevo, ale také do krbů a krbových kamen. Samozřejmě můžete naše dřevo použít i na malý táborák u Vás na zahradě. Působíme v Ostravě, pro více informací o našich kontaktních informacích navštivte sekci kontakt.

Palivové dřevo Vám dovezeme do:

Antošovice, Bobrovníky, Bohuslavice, Bolatice, Bělá, Bártovice, Bohumín, Děhylov, Darkovičky, Darkovice, Hlučín, Hať, Hošťálkovice, Šilheřovice, Dolní Benešov, Kravaře, Kozmice, Ludgeřovice, Markvartovice, Píšť a další … Pro bližší informace o dodávce palivového dřeva nás kontaktujte.

Jaké dřevo máme?

Nabízíme různé druhy palivového dřeva – z listnatých stromů především dub, buk, habr, jasan, bříza nebo javor, z jehličnatých převážně smrk a částečně modřín a borovice. Jestliže máte bližší zájem, můžete si prohlédnout náš ceník dřevin.

Nevíte jak topit?

Palivové dřevo dodáváme štípané nebo špalkované. Pro optimální výhřevnost dřeva je dobré mít dřevo proschlé, tj. nejlépe 1 – 2 roky. Z tohoto důvodu doporučujeme dřevo u nás nakoupit již v létě, aby vám doma dobře proschlo. Pro více informací jak lépe topit dřevem, můžete navštívit sekci poradna.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporu, kterým je Česká obchodní inspekce. www.coi.cz

pila-8585-hdtv-1080

© 2016 Drevokukucka.cz | Všechna práva vyhrazena